Alüminyum Kompozit Levha
Alüminyum Kompozit Levhalar kolay uygulanabilir olmasından dolayı endüstriyel yapılarda, alışveriş ve eğlence merkezlerinde, spor tesislerinde, otellerde, yolcu terminallerinde, benzin istasyonlarında, metroda, bankalarda, büro dizayn larında ve her türlü prestijli yapılarda kullanılmaya uygundur.
Alüminyum Kompozit Levhalar ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit levhaları tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.
Çalışma ısısı -50 C / +80 C / 100 derecelik ısı farkında genleşme 2.3 mm/m' dir.
Alüminyum Kompozit Levha, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0.50 mm, 0.30 mm, 0.21 mm) alüminyum arası non-toxic (çevre dostu) poliüretandan oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı plan ve modern mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

GENEL ÖZELLİKLER
PVDF KAPLAMA ÖZELLİKLERİ